تفریح و سرگرمی

راه حل های تفریح و سرگرمی در خانه هوشمند بسیار متنوع و منحصر به فرد است. این راه حل ها در قالب سینمای خانگی اختصاصی، پخش موسیقی هوشمند و پخش فیلم هوشمند ارائه می شوند.

در خانه هوشمند با یک ریموت همه چیز را کنترل کنید و بهترین سینمای خانگی ممکن که با پیچیده ترین سیستم های سینمای خانگی موجود رقابت می کند را در اختیار بگیرید.

خانه هوشمند تجربه شما از پخش فیلم و موسیقی را برای همیشه تغییر می دهد. خانه را از موسیقی سرشار کنید یا اینکه در اتاق خودتان به موزیک مورد علاقه تان گوش دهید و فیلم تماشا کنید. عاشق انعطاف پذیری سیستم پخش موسیقی و فیلم می شوید.

  • با کمک یک رابط کاربری فوق العاده ساده تلویزیون تماشا کنید؛ به مجموعه فیلم هایتان دسترسی داشته باشید، فیلم پخش کنید یا از گوش دادن به آلبوم موسیقی مورد علاقه تان لذت ببرید.

  • هرچیزی که دوست دارید ببینید یا بشنوید زیر انگشتان شماست؛ از فیلم های ضبط شده روی DVD ها گرفته تا ماهواره، تلویزیون های ۴K و سیستم صوتی همه جای خانه.

  • به راحتی با محصولات و سرویس های معروف و معتبر جهانی مثل Apple TV، Amazon Fire، Netflix و … کار کنید.

  • کاور آلبوم ها نمایش داده می شوند؛ و به سادگی می توانید اطلاعات مربوط به قطعه موسیقی و یا خواننده مورد علاقه تان را از طریق گوشی هوشمند، صفحه لمسی یا تلویزیون پیدا کنید.

  • می توانید به صورت همزمان در اتاق نشیمن موسیقی سنتی پخش کنید؛ در آشپزخانه موسیقی پاپ و در اتاق بچه ها هم موزیک مورد علاقه آن ها را بگذارید.

  • موسیقی مورد نظرتان را تقریبا از هر منبعی از جمله تلفن های هوشمند یا تبلت ها به هر اتاقی در خانه ارسال کنید؛ حتی می توانید بگذارید مهمان هایتان هم موسیقی مورد نظر خودشان را از بلندگوهای خانه شما پخش کنند.

  • در اتاق نشیمن فوتبال تماشا کنید، در آشپزخانه اخبار ببینید و در اتاق پذیرایی کارتون تماشا کنید؛ همه اتاق ها به تمام منابع پخش دسترسی دارند و یک رابط کاربری بسیار کاربردی کار را برای انتخاب درست از میان آن ها آسان کرده است.