نورپردازی

با روشنایی هوشمند در خانه هوشمند ظرافت، راحتی و  صرفه جویی انرژی را به خانه بیاورید.

نورپردازی هوشمند، مهمترین ابزاریست که به کمک آن میتوانید زیباییِ دکوراسیون خانه تان را به شکل ماهرانه و موثری افزایش دهید.

می توانید از هر کجای خانه هوشمند که هستید با تلفن همراهتان وضعیت روشنایی تمام اتاقها را بررسی کنید، تنها با فشار یک دکمه همه آنها را روشن کنید یا شدت روشنایی چراغ مورد نظرتان را تغییردهید.

راه حل های نامحدود ومتنوع محصولات وهمکاری با بیش از ۹۰۰۰ برند مختلف، انتخاب روشهای متفاوت اجرا را امکانپذیر نموده است.

  • می توانید چراغ های بیرون خانه را طوری برنامه ریزی کنید که در هنگام طلوع و غروب خورشید به صورت خودکار خاموش و روشن شوند.

  • برنامه ای برای ساعت بیدار شدن تان تنظیم کنید؛ با این برنامه صبحگاهی از پیش تعیین شده، بدون اینکه هیچ دکمه ای را فشار دهید یا صفحه ای را لمس کنید با فرا رسیدن صبح و ساعت مورد نظر شما، چراغِ خواب، خود به خود خاموش می شود، پرده ها کنار می روند و موسیقی ملایم صبحگاهی از بلندگوها پخش می شوند.

  • همه چراغها و روشنایی های خانه را به راحتی و تنها با فشردن یک کلید تحت کنترل خود در آورید؛ میتوانیدبافشردن دکمه “خروج از منزل” همه لامپهای مورد نظرتان را خاموش کنید و یا هنگام صرف شام با اجرای سناریوی “شام” از طریق موبایل، تبلت یا کلیدهای سناریوپذیر کاری کنید که لوستربالای میز شام روشن شده، نور هالوژنها برروی ۶۰% قرار گرفته وسایر روشناییهای اضافی خاموش شوند. اینکار علاوه بر زیبایی فزاینده ای که به میز شام شما می دهد موجب صرفه جویی در مصرف انرژی هم می شود.

  • کنترل از راه دور توسط اینترنت و sms ؛ به عنوان مثال می توانید هنگام تعطیلات و قبل از رسیدن به ویلای شخصی از وضعیت حال حاضر آن مطلع شوید و با انتخاب یک سناریو از قبل تعریف شده، تنظیمات لازم روی سیستم روشنایی،سرمایش، گرمایش و … را انجام دهید.

  • اگر اهل مطالعه هستید تنها با لمس یک گزینه بر روی صفحه لمسی یا فشردن یک کلید، محیط مناسب مطالعه را برای خودتان فراهم کنید؛ با این کار شدت نور محیط بر روی وضعیت مناسب تنظیم شده و پرده ها بسته میشوند. طراحی سناریوهای مختلف به کمک تعیین شدت و رنگ نور یکی از محبوبترین سناریوهای بخش روشنایی است.

  • در جشن ها و مهمانی ها یک میزبان نمونه باشید؛ تنهابافشردن گزینه “مهمانی” سیستم نورپردازی ویژه جشن فعال و مجموعه موسیقی مخصوص جشن در سرتاسرخانه پخش خواهدشد.